menu
Úvodní stránka
Přihlášení
Registrace
Akce a novinky
Články, cvičení a afirmace
Prodej léčivých kamenů
Kniha návštěv
Více o masážích
Souhrn služeb – ceník
Dárkové poukazy
Kontakt
Obchodní podmínky a GDPR

Shiatsu kombinované ošetření

„Přeju si, aby se každá masáž narodila z nitra každého z Vás.“

Tato masáž je vlastně takovou oslavou a vyvrcholením mé 20 let trvající masážní praxe. Přestože je postavena na základech královské japonské masáže shiatsu, jsou v ní podle potřeby klienta zařazovány i techniky, které se již samostatně v nabídce neobjevují. Mezi takové patří zejména reflexní terapie, kundaliní masáž, havajská masáž lomi lomi a uvolňující masáž hlavy. Pevné místo v této masáži mají i léčivé kameny a bylinky. Jinými slovy intuitivně propojuji vše, co jsem se o masážích, léčivých kamenech a aromaterapii do dnešních dní naučil.

Účinky masáže

Pomocí mačkání bodů přes přikrývku, v kombinaci s léčivou aromaterapeutickou olejovou masáží a vibracemi drahých kamenů, dochází k lepšímu proudění energie v meridiánech a tím k celkovému energetickému oživení člověka. Na fyzické úrovni má toto oživení příznivý účinek na celý lidský organismus, nejvíce pak na krevní oběh a mízní aparát. V jemnější rovině masáž harmonizuje energeticky nevyvážená místa, jakými jsou především centra (čakry), posiluje lidskou auru a celkově působí příznivě na psychiku člověka.

Průběh masáže

Masáž probíhá na masážním lůžku. Během ní je klient ve spodním prádle. K zahalení je použita deka (prostěradlo), která je v průběhu aromaterapeutické masáže dle potřeby odkládána. Vše se děje v doprovodu příjemné relaxační hudby, která je často pro zesílení harmonizačního účinku, cíleně vybírána.

Masáž může být podle potřeby obohacena o prvky muzikoterapie (šamanský buben, tibetská mísa...) a vjemu kuřidel. Rád používám i horké kameny, které zejména v zimním období celý ozdravný proces zesílí. Kromě lávových kamenů a pískovců ohřívaných v přístroji v horké vodě, se můžete od dubna do konce září těšit i na specialitu v podobě na slunci ohřívaných polodrahokamů. Před touto masáží je vhodné se ve studiu osprchovat. Uleví se Vám, ale i masérovi, jelikož skrze vodu odejde nejhrubší energetický balast, který si člověk během dne nastřádá.

Ceník

Název Cena Čas Masér
Shiatsu kombinované ošetření 1000,- 60 min. Tomáš Šťastný

Celková doba ošetření – sprcha, úvodní pohovor u čaje (diagnostika) a masáž je cca 90 minut. Dobu masáže lze upravit dle potřeby zákazníka.

Archiv masáží

Jedná se o techniky, které v průběhu 21 let mé masážní praxe bývaly součástí nabídky a i v tuto chvíli jimi může být Tvá masáž, podle potřeby obohacena. Pokud Tě něco v archivu zaujalo, můžeš mi o tom předem říci a já tuto masáž více zohledním v celkovém ošetření.Energie Transformace | ©2022 | Petr Bláha