menu
Úvodní stránka
Přihlášení
Registrace
Akce a novinky
Články, cvičení a afirmace
Prodej léčivých kamenů
Kniha návštěv
Více o masážích
Souhrn služeb – ceník
Dárkové poukazy
Kontakt
Obchodní podmínky a GDPR

Uzdravování s kameny

Cítíte se fyzicky a psychicky unaveni? Chybí Vám v životě prostor na relaxaci a odpočinek? Máte pocit, že se ve svém životě plném úkolů a povinností odbýváte? Možná, že právě nastal čas na malé zastavení. Odevzdejte se péči léčivých kamenů a bylinek, ale i vibraci šamanského bubnu. Aspoň na chvíli zapomeňte na své starosti a dovolte si přijmout pomoc Matky přírody a jejich světů. Smyslem tohoto ošetření není jen uzdravování pomocí léčivé síly minerálů a bylin, ale i radostné probouzení našich smyslů.

Uzdravování s kameny

Účinky ošetření

V rovině psychoenergetické:

  • očišťuje tělo a auru od emočního, mentálního balastu a negativity
  • posiluje světelné tělo člověka - kromě éterického obalu má příznivý vliv na další jemno hmotná těla.
  • rozpouští energetické blokády a vyrovnává přirozený tok životní energie meridiány (psychickými kanály těla)
  • přináší příjemné uzemnění a s ním spojené pocity uvnitřnění a klidu
  • má léčivý vliv na psychiku člověka - uvolňuje stres, stavy úzkosti a deprese

V rovině fyzické:

  • energeticky vyživuje oslabené orgány
  • teplo z na slunci ohřátých kamenů proniká a prohřívá páteř, klouby a kosti. Tento efekt je obzvláště přínosný v jarních měsících, kdy je po zimě kosterní a svalový aparát stažený a mnohdy prokřehlý.
  • pomocí vybraných chladivých kamenů dochází k celkovému magnetizování těla. Tento magnetismus mimo jiné například přispívá k léčení kloubních onemocnění, ale i ke zmírnění napětí v oblasti hlavy (bývá jednou z příčin migrén)
  • zvyšuje sexuální energii a libido - léčí impotenci
  • posiluje imunitu člověka

Průběh léčení

Výběr kamenů a kuřidel, spojený s vhodným postupem ošetření, je většinou individuální a odvíjí se od stavu a potřeb zákazníka, které se dozvídám během úvodního pohovoru u čaje. Do léčivého procesu přitom vstupuji jen občas a to pouze dotykem, kdy jednak energeticky propojuji jednotlivá místa těla klienta a zároveň posiluji účinek kamenů. Podstata mé práce spočívá ve výběru a správném načasování vhodných minerálů, které přikládám na oslabená místa buď teplé (většinou ohřáté na přímém slunci), nebo chladivé (mají svoji přirozenou teplotu). Tyto kameny jsou důkladně očištěné a správným způsobem dle svého druhu, nabité. Během léčení se můžete těšit nejen na kameny různé teploty, ale i tvarů a zpracování. Podobným způsobem postupuji i při výběru vhodných kuřidel. Tato kuřidla tvoří sušené bylinky, ale i různé dřeviny a pryskyřice vysoké kvality. Jsou opatrným způsobem spalovány na uhlíku. Výsledné kouřové vůně, jsou balzámem jak pro tělo a jeho smysly, tak i pro lidskou duši.

Ošetření probíhá na masážním lůžku. Během něho je klient ve spodním prádle. K zahalení je použita deka (prostěradlo), která je dle potřeby odkládána. Vše se děje v doprovodu příjemné relaxační hudby, která je často pro zesílení harmonizačního účinku, cíleně vybírána. Uzdravování kameny může být podle potřeby obohaceno o prvky muzikoterapie (šamanský buben, tibetská mísa...). Před ošetřením je vhodné se ve studiu osprchovat. Uleví se Vám, ale i mě, jelikož skrze vodu odejde nejhrubší energetický balast, který si člověk během dne nastřádá.

Krystaly záhnědy Rubelit v křemeni Jaspisy Labradority Růženíny Tygří oka a karneoly

Ceník

Název Cena Čas V uzdravování pomáhá
Uzdravování s kameny
300,- / 30 min. dle potřeby a domluvy s klientem Tomáš Šťastný
Posuň tabulku zpět   |   Posuň tabulku doprava

Kontakt: tel.: 606 587 025, mail: info@energietransformace.cz

Celková doba ošetření – sprcha, úvodní pohovor u čaje (diagnostika) a léčení je cca 45 minut. Dobu ošetření lze upravit dle potřeby zákazníka.

S touto službou může souviset:

Bioenergetické ošetření
Japonská masáž shiatsu

Pravidla objednáváníEnergie Transformace | ©2022 | Petr Bláha