menu
Úvodní stránka
Přihlášení
Registrace
Akce a novinky
Články, cvičení a afirmace
Prodej léčivých kamenů
Kniha návštěv
Více o masážích
Souhrn služeb – ceník
Dárkové poukazy
Kontakt
Obchodní podmínky a GDPR

Bioenergetické ošetření

Hlavním cílem uzdravování je očista, posílení a harmonizace bioenergetického obalu člověka (éterické tělo) a základních čaker. Díky včasnému léčení éterického těla a energetických center (čaker), můžeme předejít prakticky všem onemocněním, které se zatím ve fyzickém těle nestačili projevit. Pokud se již nemoc v těle objevila, uzdravováním a posílením éterické aury a čaker zamezíme úniku pro člověka tolik důležité životní síly. Navíc zacelením těchto energetických "děr" (poruch), dochází prakticky k okamžitému nárůstu vitální energie. Organismus člověka si tak uchová sílu, kterou potřebuje pro uzdravení. Navazujícím, dalším stupněm léčení je podle potřeby zákazníka harmonizace oslabených orgánů a dalších postižených míst těla.

Bioenergetické ošetření

Energetické léčení dále příznivě ovlivňuje:

  • celkově posiluje auru - tedy kromě éterického obalu má příznivý vliv na další jemno hmotná těla člověka
  • rozpouští energetické blokády a vyrovnává přirozený tok životní energie meridiány (psychickými kanály těla)
  • má léčivý vliv na psychiku člověka - uvolňuje stres, stavy úzkosti a deprese
  • posiluje imunitu člověka
  • zvyšuje sexuální energii a libido - léčí impotenci
  • obnovení rovnováhy v energetickém systému má příznivý vliv na většinu pochodů těla a může tak výrazně přispět k celkovému uzdravení.

Průběh léčení

Postup ošetření je většinou individuální a odvíjí se od stavu a potřeb zákazníka. Léčení probíhá buď přímým dotykem, nad tělem klienta, nebo v případě uzdravování hlubších rovin vědomí pracuji odděleně od zákazníka. Uzdravovaný během ošetření leží většinou na zádech, je-li zapotřebí i na břiše. Pokud klienta požádám, aby si sednul ke mně na zem na podložku, je to většinou z důvodu diagnostického rozhovoru a dalších sebe uzdravujících technik jako je např. psychosomatické načítání nemoci, meditace nebo afirmace.

Je na vás, zda si na sobě ponecháte přírodní oblečení, nebo se svléknete do spodního prádla. Po celou dobu je vaše tělo zahaleno prostěradlem nebo dekou. Hodinky, šperky a další ozdoby je zapotřebí předem odložit. Pokud je to jen trochu možné, poprosím vás i o úplné vypnutí mobilu.

Uzdravování může být podle potřeby obohaceno o prvky muzikoterapie (šamanský buben, tibetská mísa...) a vjemu kuřidel. Používám i teplé nebo chladivé kameny, které celý ozdravný proces zesílí. Před energetickým ošetřením je vhodné se ve studiu osprchovat. Skrze vodu odejde nejhrubší energetický balast, který si člověk během dne nastřádá.

Ceník

Název Cena Čas V uzdravování pomáhá
Bioenergetické ošetření osobní setkání 800,-/60 min. dle potřeby a domluvy s klientem Tomáš Šťastný
Bioenergetické ošetření na dálku 800,-/60 min. cca 60min.
dle potřeby a domluvy s klientem
Tomáš Šťastný
Posuň tabulku zpět   |   Posuň tabulku doprava

Kontakt: tel.: 606 587 025, mail: info@energietransformace.cz

Bioenergetické ošetření na dálku

S touto službou může souviset:

Uzdravování s kameny

Pravidla objednáváníEnergie Transformace | ©2022 | Petr Bláha