menu
Úvodní stránka
Přihlášení
Registrace
Akce a novinky
Články, cvičení a afirmace
Prodej léčivých kamenů
Kniha návštěv
Více o masážích
Souhrn služeb – ceník
Dárkové poukazy
Kontakt
Obchodní podmínky a GDPR

Autopatie

Charakteristika metody

Jedná se o metodu celkové harmonizace lidského organismu, od spirituální sféry až po tělesné orgány, vycházející ze základů klasické homeopatie S. Hahnemana a C. Heringa. Je založena na působení vysoko zředěného (homeopaticky potencovaného) vlastního genetického materiálu (slina, dech, kapka krve) který pozitivně ovlivňuje organizmus k samoléčbě. Je to metoda využívající vlastností vody při přenosu jemno hmotné informace. Je mimořádně účinná při řadě chronických poruch, odolávajících před tím standardní nebo i homeopatické péči, u kterých došlo po použití autopatie k výraznému zlepšení nebo odstranění potíží.

Kdy je vhodné využít tuto službu:

  • při psychických nebo fyzických potížích, včetně dlouhodobých nemocí
  • při přemnožení parazitů v těle - potřebě detoxikace těla

Co vám služba přinese:

  • rychlé a efektivní obnovení vitality, životní síly
  • očistu těla od toxinů nadbytečných bakterií parazitů a virů
  • zvýšení obranyschopnosti organizmu - zdravou, přirozenou regeneraci, aktivaci a posílení imunitního systému
  • v některých případech okamžitou psychickou úlevu.
Autopatie

Lidské tělo je schopné samoléčby. Každý z nás si svůj lék nosí v sobě. Jen je potřeba ho správně aktivovat. Homeopatie je přes dvě stě let stará generacemi vyzkoušená metoda léčby převážně chronických nemocí. V homeopatii se pro každého člověka individuálně, podle jeho nemoci i podle psychických vlastností a reakcí na prostředí hledá lék frekvenčně odpovídající vibraci, díky které se rezonancí s vysoko ředěnou substancí rozezní organizmus ve své původní (zdravé) frekvenci. Na základě této skutečnosti dochází v těle a mysli k obnově původní vitality. Hledání homeopatického léku z několika set až tisíc existujících možností je obtížné, odborně náročné a často i nejisté. Rovněž účinnost homeopatického léku se po několika letech vytrácí a je potřeba hledat nový.

Problém rezonance je ovšem u autopatie vyřešen. Jsme to totiž právě my lidé, kteří v sobě nosíme absolutní léčebnou dispozici, kterou potřebujeme k úplnému uzdravení. Zapotřebí je jen správná aktivační vibrace, díky níž se postupně začne opět harmonicky vylaďovat tělo, mysl i duše.

Trochu teorie

Podle současné vědy je vše co vnímáme určitá frekvence a vibrace. Vesmír, naše mysl a tělo jsou vytvářeny z určitých vibrací o různých frekvencích. Rovněž spirituální řídicí systém v člověku je utvořen z určitých vibrací a melodií, které mají velmi vysoké frekvence. Právě tyto vysoké frekvence vytvářejí podřízené druhotné nižší frekvence naší mysli a ještě nižší našeho těla. Jestliže poklesne frekvence našeho spirituálního organizačního systému, začnou se měnit a rozpadat i jeho podřízené frekvence - onemocníme.

Původ metody

Kořeny automatické léčby sahají do prastaré Indie, Thajska, Indonésie, Číny, Japonska, Koreje i Tibetu. Nevšední lahvičku zvanou Kundika (slovo kundi neslouží jen jako název pro lahvičku ale znamená i posvátný zdroj) s dvěma otvory drží v ruce postavy Božství na posvátných obrazech, skulpturách vytvářených od starověku. Příkladem je třeba Kuan Jin, bodhisatta milosrdenství a léčení nebo bodhisatta Maitréja, která je archetypem soucitu, nenásilí, lásky a rozšířeného vědomí. Předpokládá se, že lahvička je již po tři tisíciletí nástrojem celkové harmonizace a uzdravování člověka. Svědčí o tom mnoho archeologických nálezů dokonce z předbudhistické doby. Jedná se o nádoby z bronzu, porcelánu a pálené hlíny. Velké nálezy střepů kundik byli zejména v okolí budhistických klášterů, z čehož vyplívá, že kundiky byli jakýmsi druhem spotřebního materiálu. Starověkou metodu znovu objevil a úspěšně v praxi používá Jiří Čehovský, který v současnosti přednáší a vyučuje na Homeopatické akademii v Praze.

Ceník

Název Cena Čas Poradce
Autopatie osobní setkání - poradenství, diagnostika 500,- 60 min. Zuzana Némethová
Autopatie diagnostika na dálku 500,- 60 min. Zuzana Némethová
Posuň tabulku zpět   |   Posuň tabulku doprava

Kontakt: tel.: 773 592 488, mail: zunea@centrum.cz

Na místě si můžete zakoupit autopatickou lahvičku. Cena lahvičky je 770,- Kč

Autopatie diagnostika na dálku

S tématem Autopatie může souviset:Energie Transformace | ©2021 | Petr Bláha