Výběr masáže pro rok 2025 jsem rozhodně nezvolil náhodou. Za všechna ta léta masírování, jsem nezaznamenal u mnohých tak velké fyzické a psychické vyčerpání jako v tomto období. Více jak jindy, každý z nás potřebuje aspoň na chvíli nutně vypnout a dovolit tak svému tělu, mysli a duši odpočinutí. Problémem je, že člověk který je denně vystaven neustále se opakujícím povinnostem a tlaku, už mnohdy ani neví, jak vlastně odpočívat. Intenzita jeho mysli, jež je často spojená i s pocitem nedostatku času, ho válcuje natolik, že už mu ani nedovoluje kvalitní spánek spojený s tolik potřebnou bioregenerací. Tělo a mysl je v permanentním napětí, neschopné hlubšího uvolnění. A právě uvolnění těla, mysli a posléze i duše, je hlavním cílem této masáže.
Uvolňující antistresová masáž hlavy, zaměřující se na obličej, hlavu, dekolt a šíji, je vhodná jako prevence bolesti hlavy nebo pro zmírnění již nastalých bolestí. Má velmi příznivý účinek na celkový psychický stav člověka. Cílem masáže je uvolnění napětí nejen v hlavě, ale postupně i v celém těle. Smyslem této masáže je obnovit volné proudění energie mezi hlavou a chodidly zákazníka. Vytvořit u masírovaného takové podmínky, aby bylo možné nadbytečnou energii v hlavě propojit s ostatními částmi těla a dovolit ji "odtéci" (uzemnit) do chodidel. A je-li to u masírovaného zapotřebí, dovolit ji v podobě tíhy a negativity "vibít" do země.
Přestože je masáž zaměřena především na hlavu a její okolí, nejsou v této technice opomíjeny ani nohy - jako prostředek napojení se na klidnou stabilitu Matky Země. Lehkého uvolnění a protažení se dočká i celé tělo, což ve finále hraje velmi důležitou roli pro odtok přebytečné energie z hlavy. Díky tomu se tok energie tělem usměrňuje a dosahuje rovnováhy.
Způsob masírování je volený na základě momentálního stavu klienta. Během masáže se tak můžete dočkat bodového, jemného uvolňování bez použití oleje (shiatsu). Na určitou část Vašeho těla může být naopak použit olej složený z bylinek namíchaných dle Vašich potřeb. Důležitou součástí masáže je použití vybraných polodrahokamů. Drahé kameny mohou být v průběhu masáže pokládány na různé části těla a zároveň je s nimi prováděna lehká masáž hlavy a obličeje. Jejich chlad příjemně osvěží Vaše tělo a utiší Vaši mysl.
Masáž může být podle potřeby obohacena i o prvky muzikoterapie (šamanský buben, tibetská mísa..) a vjemu kuřidel. Pro tuto masáž lze připravit i horké kameny, které zejména v zimním období příjemně prohřejí spodní části těla (břicho, pánev a nohy).
Název | Cena | Čas | Masér |
---|---|---|---|
Uvolňující masáž hlavy | 1100,- | 60 min. | Tomáš Šťastný |
Ušetříte 200,- Kč