menu
Úvodní stránka
Přihlášení
Registrace
Akce a novinky
Články, cvičení a afirmace
Prodej léčivých kamenů
Kniha návštěv
Více o masážích
Souhrn služeb – ceník
Dárkové poukazy
Kontakt
Obchodní podmínky a GDPR


JÁ a KORONAVIRUS - TAROTOVÝ VÝKLAD

Koronavirus.? Pro většinu z nás slovo evokující všemožné obavy, strachy, úzkosti, materiální nejistotu a nestabilitu. Pro jiné možná výraz přinášející zvláštní tenzi, spojenou s neznámým výsledkem a budoucností. Pro některé ale i posel přinášející naději změny, očisty od všeho starého a nefunkčního. Ať už je pro každého z nás koronavirus čímkoliv, v jednom se nejspíše shodneme všichni. Dotýká se totiž, ať si to přejeme nebo ne, každého s nás.

Jeho příchod může být navíc velkou příležitostí podívat se na všechny nezpracované strachy, ale i na vše, na čem v životě příliš lpíme, co se nám nedaří propustit a vydechnout. Koronavirus je tak mocné zrcadlo, že může upřímně hledajícímu ukázat dokonce až jeho existenciální dno, tedy především často hluboce skrývaný a odsunutý strach ze smrti.

A co znamená koronavirus pro tebe?

Nabízíme ti dva typy výkladu, které ti mohou tvůj opravdový vztah k této nemoci lépe ukázat a pochopit. Navést na stopu skrytých, potlačených, nepřijatých části sebe samého. Každý potlačený strach, úzkost, nedostatek víry, hluboké bloky spojené s vnitřní hodnotou a celkovou důvěrou v život, nás velmi oslabují. Toto oslabení se projeví v různých rovinách naší existence. Především ale v systému energetických center (čaker), v meridiánech (energetických drahách) a samozřejmě i v jemnohmotných tělech, tedy naší auře. Toto oslabení a nemusí se zdaleka jednat o konfrontaci s koronavirem, nám doslova blokuje volné proudění energie naší bytostí. Ve fyzickém těle se tato nerovnováha projevuje zejména oslabenou imunitou. V psychické rovině nevyrovnanou psychikou, splíny, někdy až depresemi. Jinými slovy, čím více toho v sobě ohledně vztahu ke koronaviru zpracuješ, tím budeš vůči této nemoci odolnější. A pokud je pro tvé nejvyšší dobro, abys zkušenost koronaviru přeci jen zažil/a, průběh a zotavení proběhne rychleji.

Pokud ti z jakéhokoliv důvodu (nemoc, vzdálenost..) osobní návštěva studia v Hradci Králové nevyhovuje, nevadí. Vyber si jednoduše jednu z variant výkladu na dálku.

Výklad I.

Na dálku provedeme výklad tvého vztahu k tomuto patogenu a to v rovině vědomé – podvědomé – hmotné (genetické) – duševní. Výklad pravdivě odhalí tvůj postoj k nemoci a současně jak toto téma vnitřně vnímáš, chápeš, přijímáš nebo odmítáš. V emailu ti pošleme rozbor s vysvětlením.

Výklad vyfotíme a pošleme s rozborem v mailu. Za předpokladu, že si to budeš upřímně přát, karty, jejich barvy a obrazy přímo osloví tvé podvědomí. Odhalení pravdy umožní transformaci všech vzorců a zadržovaných energií. Proto doporučujeme se na výklad podívat a každé kartě věnovat pozornost. Všimnout si, co v tobě vyvolává. Jaké pocity na těle, emoce, myšlenky, případně představy nebo vzpomínky obrazy z minulosti ti otevírá.

Výklad II.

Vše proběhne podobně jako u první varianty výkladu s jediným podstatným rozdílem a to že po zobrazení tvého výkladu ti pomůžeme otevřené věci zpracovat (očistit, poléčit, transformovat, integrovat). Do výkladu doplníme vyrovnávající energie, síly, světlo a symboly. Rovněž doporučíme konkrétní záměr pro uzdravení, s kterým můžeš ty sám pracovat. Rádi se podělíme i o další rady a poznatky, které mohou celý proces uvědomění, uzdravení a projevení záměru (jeho materializaci) podpořit.

Cílem tvé části práce je znovuzrození a obnovení vlastní tvořivé síly a víry v tuto sílu v sobě. A to praktickým použitím vlastní tvořivé síly prací se záměrem a dalšími doporučenými radami, postupy.

Ceník

Název Cena Čas V uzdravování pomáhá
JÁ a KORONAVIRUS - TAROTOVÝ VÝKLAD
osobní setkání
400,-/30 min. dle potřeby a domluvy s klientem Tomáš Šťastný
Zuzana Némethová
JÁ a KORONAVIRUS - TAROTOVÝ VÝKLAD
I. - rozbor
500,- 45min. Tomáš Šťastný
Zuzana Némethová
JÁ a KORONAVIRUS - TAROTOVÝ VÝKLAD
II. - rozbor, uzdravování
800,- 60min. Tomáš Šťastný
Zuzana Némethová

Organizace práce - tarorový výklad Já a koronavirus na dálku

V případě, že tě nabídka oslovila, vyber si prosím, s kým si přeješ na sobě na dálku pracovat a na mail zunea@centrum.cz (Zuzana Némethová), nebo info@energietransformace.cz (Tomáš Šťastný) zašli tyto informace:

  • jméno a příjmení
  • telefon
  • datum narození
  • typ výkladu, který si přeješ
  • do přílohy mailu můžeš přidat svoji fotografii (nemusíš)

Vyčkejte na email s výslednou analýzou rozboru + případná doporučení. Měli byste vědět, že čas práce proběhne v souladu s Božským načasováním - to znamená, v den, který je z vyššího pohledu pro vás nejvhodnější. A dozvíte se ho ve chvíli, kdy dostanete email s rozborem práce a doporučeními. Zkuste prosím odevzdat sebe i celou práci na výkladu, vše s ní související nejvyšší absolutní lásce s představou, že celou záležitost nyní nadechnete a s výdechem odešlete do slunce. Je dobré se tím již více nezabývat. Dělat běžné každodenní věci, jako kdyby se nic nedělo.

Na číslo účtu Zuzany Némethové 43-1602070297/0100 nebo Tomáše Šťastného 670100-2208519468/6210 zašlete částku 500,- Kč (výklad I.) nebo 800,- Kč (výklad II.).

U platby prosím uveďte jen své jméno, příjmení a poznámku Výklad. V příloze mailu vám bude zaslaná faktura.

S tématem JÁ a KORONAVIRUS - TAROTOVÝ VÝKLAD může souviset:

Zenový tarotový výklad

Energie Transformace | ©2021 | Petr Bláha