Úvodní stránka » NABÍZENÉ MASÁŽE » Masáže pro ženy » Intuitivní masáž pro nastávající maminky

Intuitivní masáž pro nastávající maminky

Už samotný název naznačuje, že se jedná o masáž, která se odvíjí od individuality každé masírované ženy. Především je tu zohledněn zdravotní stav, doba těhotenství a momentální stav. Intuitivní masáž pro nastávající maminky je kombinací shiatsu techniky a jemné zdravotní aromaterapeutické masáže. Pomocí masáže lze řešit bolesti zad a páteře, bolesti nohou, těhotenské nevolnosti, potíže s trávením, nespavost, potíže s tlakem. Během masáže dochází většinou k výraznému zklidnění, díky kterému si žena vytváří citovou vazbu se svým miminkem.

Masírované části těla a poloha ženy při masáži

Masírovat lze buď celé tělo, nebo si klientka může zvolit masáž částečnou. Podle potřeby maminky je možné se domluvit na různých variantách masáže (např. záda a šíje, přední část nohou, ruce a šíje atd.)
Masáže jsou prováděny na masážním lůžku. V počáteční fázi těhotenství může žena krátce ležet na břiše, později už jen na boku. Nejprve se masíruje jedna polovina zad, poté druhá. Kromě stolu využívám i pohodlné rehabilitační židle. Budoucí maminka by se během masáže měla cítit pohodlně, a proto polohu nechávám většinou na ni.

Aromaterapie v této masáži

Výběr esenciálních olejů v masáži je volen citlivě, s ohledem na omezenější výběr éterických olejů (užití některých silic není v těhotenství vhodné) a na správně zvolenou koncentraci. Ta se používá u těhotenských masáží slabší mimo jiné i proto, že budoucí maminky jsou citlivé na pachy a jejich intenzitu. Esenciální oleje se smíchávají se základním nosným rostlinným olejem. K masírování používám jen rostlinné oleje lisované za studena, které neobsahují žádné konzervanty, barviva, ani jiné přídavné látky. Takto připravované oleje se dobře vstřebávají a díky jejich šetrné přípravě obsahují důležité látky, které podporují elasticitu a přirozenou hydrataci pokožky.

Ceník

druh masáže cena doba masáže masér
Intuitivní masáž pro nastávající maminky 1.000,- 60 min. Tomáš Šťastný

Kundaliní masáž

Smyslová aromaterapeutická masáž

Pravidla objednávání