Úvodní stránka » NABÍZENÉ MASÁŽE » Masáže pro ženy » Smyslová aromaterapeutická masáž

Smyslová aromaterapeutická masáž

Milé ženy, pokud jste si někdy přály zažít chvíle hluboké relaxace, kdy se můžete plně a s důvěrou oddat odpočinku, pak možná čtete ty správné řádky. Přestože jsem muž a nejspíše úplně nikdy nepochopím Váš ženský svět, uvědomuju si, jak často náročný je život v 21. století. Rodina, děti, práce, kariéra a přitom všem zůstat fyzicky a vnitřně krásná. Možná na jednoho člověka více, než může být zdrávo.

Aromaterapeutická smyslová masáž pro ženy

Záměrem této masáže je uchovat a prohlubovat Váš největší dar, Vaše ženství. Vydejme se proto na cestu hledání vnitřních pocitů, které často pod tíhou doby v nás nejsou pěstovány a postupně zakrňují. Vždyť Bůh musel mít důvod, proč nám lidem dal těla se všemi těmi úžasnými smysly. Ve vyspělých starověkých kulturách se duchovní svět neodděloval od světského. Nebylo rozdílu mezi erotikou a náboženstvím. Lidé hlubiny smyslové rozkoše brali jako součást duchovního bohatství, které je potřeba v sobě rozvíjet a poznávat. Přišli však temnější časy, kterým vládla náboženská dogmata. Kde jsou dogmata, rodí se morálka a kde je morálka, umírá přirozenost a krása ženská esence. A dnešek? Záleží jen na Vás, co si vyberete.

Účinky masáže

Kromě nesporné psychické a emocionální výživy, může masáž pomoci uvolnit různá potlačení a traumatické zkušenosti minulosti, jež blokují životní sílu, radost, štěstí a lehkost. Míra tohoto uzdravování závisí na otevřenosti každé ženy a její vnitřní touze po změně. Ve fyzické rovině má masáž příznivý účinek na celý organismus. Vyjmenovat tyto účinky by znamenalo sepsat dlouhý seznam, už jen pro velký ozdravný efekt aromaterapie.

Průběh masáže

Masáž probíhá na masážním lůžku. Během ní je žena nahá. K zahalení je použito prostěradlo, které je citlivě odkrýváno pro masáž určité části těla. Masáž je prováděna střídavě na zadní a přední straně těla. Hladivé a citlivé doteky jsou zaměřeny na nohy, záda, ruce, břicho, hrudník, obličej a hlavu. Nezahrnuje masáž intimních partií. V masáži jsou využity znalosti aromaterapie, kdy individuálně připravená olejová kompozice, umocňuje prožitek uvolnění. Masáž může být intuitivně obohacena o prvky muzikoterapie (šamanský buben, tibetská mísa..), vjemu kuřidel a další příjemná překvapení. Vše se děje v doprovodu příjemné relaxační hudby, která je často pro zesílení harmonizačního účinku, cíleně vybírána.

Před touto masáží je vhodné se ve studiu osprchovat. Uleví se Vám, ale i masérovi, jelikož skrze vodu odejde nejhrubší energetický balast, který si člověk během dne nastřádá.

Ceník

druh masáže cena doba masáže masér
Smyslová aromaterapeutická masáž 1.500,- 90 min. Tomáš Šťastný

Celková doba ošetření - sprcha, pohovor u čaje a masáž je cca 120 minut.

Kundaliní masážKlikni pro více informací...

Intuitivní masáž pro nastávající maminky

Pravidla objednávání