Úvodní stránka » NABÍZENÉ MASÁŽE » Japonská masáž Shiatsu » Shiatsu kombinované ošetření

Shiatsu kombinované ošetření

Účinky masážeKlikni pro více informací...

Tato krásná relaxační masáž je postavena na základech japonské masáže shiatsu, reflexní terapii, léčivé síle bylinek a drahých kamenů. Pomocí mačkání bodů přes přikrývku, v kombinaci s léčivou aromaterapeutickou olejovou masáží a vibracemi drahých kamenů, dochází k lepšímu proudění energie v meridiánech a tím k celkovému energetickému oživení člověka.

Na fyzické úrovni má toto oživení příznivý účinek na celý lidský organismus, nejvíce pak na krevní oběh a mízní aparát. V jemnější rovině masáž harmonizuje energeticky nevyvážená místa, jakými jsou především centra (čakry), posiluje lidskou auru a celkově působí příznivě na psychiku člověka.

Průběh masáže

Masáž probíhá na masážním lůžku. Během ní je klient ve spodním prádle. K zahalení je použita deka (prostěradlo), která je v průběhu aromaterapeutické masáže dle potřeby odkládána. Vše se děje v doprovodu příjemné relaxační hudby, která je často pro zesílení harmonizačního účinku, cíleně vybírána.

Do celkového ošetření jsou podle potřeby zákazníka zařazovány i další masážní techniky, které se dnes již v nabídce mých služeb samostatně nevyskytují. Masáž může být podle potřeby obohacena o prvky muzikoterapie (šamanský buben, tibetská mísa..) a vjemu kuřidel. Pro tuto masáž lze připravit i horké kameny, které zejména v zimním období celý ozdravný proces zesílí. Před touto masáží je vhodné se ve studiu osprchovat. Uleví se Vám, ale i masérovi, jelikož skrze vodu odejde nejhrubší energetický balast, který si člověk během dne nastřádá.

Ceník

druh masáže cena doba masáže masér
Shiatsu kombinované ošetření 1.000,- 60 min. Tomáš Šťastný

Celková doba ošetření - sprcha, úvodní pohovor u čaje (diagnostika) a masáž je cca 90 minut. Dobu masáže lze upravit dle potřeby zákazníka.

Co lze pomocí shiatsu léčitKlikni pro více informací...

ZajímavostiKlikni pro více informací...

Shiatsu základní ošetřeníKlikni pro více informací...

Pravidla objednávání