Úvodní stránka » NA CESTĚ TRANSFORMACE » Rituál odpuštění

Rituál odpuštěníKlikni pro více informací...

Už samotné slovo "odpuštění" naznačuje, že se za ním skrývá potenciál velké změny. Abychom si mohli ve svém životě užívat opravdového přátelství s ostatními lidmi, je zapotřebí nejprve ze svého života něco starého vypustit a poté nahradit novým. A tak je to i s tímto rituálem. Aktem odpuštění nejprve uvolníme stavidlo energiím, za kterými se často skrývá bezmoc, nenávist, strachy, ale například i nezdravá citová pouta. Prostor, který se po propuštění těchto energií v duši objeví, je jako list nepopsaného papíru. Záleží jen na vás, co na něho napíšete.

Pro koho je odpuštění vhodné a koho se týká?

Vím, trochu blbá otázka. Snad kromě osvícených lidí a těch opravdu po této zemi moc nechodí, je tento rituál vhodný pro každého z nás, kdo se rozhodl vzít svůj život do vlastních rukou a začít ho měnit. Základem všeho je vyrovnání energií se svoji rodinou. Zejména pro ty, kteří neustále a často dokola řeší partnerské vztahy, je zásadní odpuštění s rodiči a nejbližšími rodinnými příslušníky. Právě s nimi je totiž karmické provázání nejsilnější a hluboké odpuštění může nastartovat v životě výrazné změny. Okolnosti života vám ale mohou naznačovat i úplně jiné problémy. Můžete např. zažívat nepochopitelné vleklé potíže se psy. V realitě to může znamenat, že jsou na vás psy agresivní, kálí vám před vchod ad. Svět kolem nás k nám každým okamžikem promlouvá. Jediné co potřebujeme, je mít otevřené oči. Ať již vám život v denní realitě téma odpuštění naznačuje, či nikoliv, velice doporučuji vyrovnat si energie se základními říšemi tohoto světa. Je dobré si občas uvědomit náš statut hostů na této krásné planetě a také to, že během svých minulých inkarnací jsme zrovna nemuseli oplývat láskou k všem formám života.

Kde a jak bude odpuštění probíhat?

Ať už se na rituál odpuštění objednáte jakýmkoli způsobem, nejprve vás požádám o zaslání mailu se stručnými informacemi o vaši situaci. V několika větách popište své problémy a hlavní důvody proč si odpuštění přejete absolvovat. Připsat můžete i datum svého narození.

Poté, asi týden před rituálem se nejprve sejdeme u mě ve studiu a v klidu u čaje, téma vašeho odpuštění otevřeme rozhovorem. Hlavním důvodem našeho setkání je skutečnost, že energetický proces rituálu nelze přerušovat mluvením. S tohoto důvodu je důležité si ovšem nejdříve popovídat. Setkání vám navíc může pomoci si některé hlubší souvislosti spojené s vašimi problémy uvědomit a mě navede k sestavení odpuštění tak, aby pro vás bylo co nejvíce léčivé. Naše úvodní sezení zakončíme zasvěcením, které v podstatě není ničím jiným, než vědomím potvrzením vašeho svobodného rozhodnutí, dát věci do pohybu. Dny mezi zasvěcením a rituálem se nabízejí k hlubšímu nazírání na váš dosavadní život a vztahy s ostatními. Tento čas můžete využít k hledání odpovědí nejprve skrze vaši hlavu (analýza) a posléze srdce (meditace). Čas našeho úvodního setkání je individuální a nedá se určit. Počítejte cca se 60 min.

Rituál odpuštění bude probíhat v přírodě a to nejlépe v ranních hodinách. Pro práci je samozřejmě možné zvolit uzavřené prostory, nicméně léčivý potenciál přírody je tak mocný, že dávám přednost venkovnímu prostředí. Podrobnosti kde a kdy se sejdeme, nechávám na přímé domluvě během našeho prvního setkání. Doporučuji si sebou vzít pohodlné oblečení, deku (podložku) na které budete sedět. Rituál odpuštění někdy propojuji s očistou, a proto si sebou pro jistotu vezměte i osušku na otření a plavky (voda vás ráda přijme i bez nich). Pamatujte, že uzdravování si kromě letních měsíců pro vás příroda připravila i na podzim a na jaře. S tohoto důvodu je dobré pamatovat na oblečení, které vás zahřeje. Rituál je od 18 let a věkově či zdravotně není nijak omezen. Čas očisty je opět individuální. Počítejte se 30 až 60 min.

Dny, mezi naším prvním setkáním a samotným rituálem nepodceňte. Úvodní rozhovor, zasvěcení, dny spojené s prací na sobě a uzdravování v přírodě jsou rovnocennou součástí vaší transformace.

Co dělat před rituálem v přírodě?Klikni pro více informací...

Co dělat po odpuštění?Klikni pro více informací...

Možné reakce po rituáluKlikni pro více informací...

Ceník

název cena přibližný čas rituál vede
Rituál odpuštění 600,- / za 1 hod. 90 - 120 min. Tomáš Šťastný

Pravidla objednávání