Úvodní stránka » NA CESTĚ TRANSFORMACE » Osvobozování se z rodů

Osvobozování se z rodůKlikni pro více informací...

„"Jen silný duch vnitřně toužící po změně a svobodě se dokáže vymezit i vůči svým nejbližším.“

Hlavním smyslem naší práce je obnovení vaši vnitřní rovnováhy ve vztahu k vašim rodičům, sourozencům a rodovým liniím vaší matky a otce. Výsledkem tohoto procesu by mělo být jasné vymezení energetických a psychických hranic mezi vámi a nejbližšími spojené s hlubokým pochopením vlastní originality a práva na vlastní životní cestu.

Kromě toho můžeme otevřít a pracovat na následujících tématech:

  • bezpodmínečné přijetí předků a karmy rodu - odpuštění
  • vyrovnání energií mezi vámi a rodinou (předky)
  • přijetí zodpovědnosti za vlastní život, celistvost a dospělost
  • vědomá a nevědomá manipulace a její skryté podoby - ochrana proti manipulaci
  • vymezení se z tradice - osvobození se z egregorů rodů.

Je dobré si uvědomit, že jste to jen vy sami, kteří rozhodují o svém životě a jeho směru. S tohoto důvodu máte plné právo a svobodnou vůli hned na začátku našeho sezení říci, kam až chcete ve svém uzdravování dojít. To znamená, že ne všechna výše uvedená témata se vás musí nutně týkat. Například pokud přes všechny problémy, které s vašimi blízkými máte, je základní směrování rodu v souladu s vaším rozvojem, poté není za každou cenu nutné vystupovat z rodového egregoru. Pamatujte ale na jedno. Cokoli vás ve vztahu k vašim nejbližším udržuje v kompromisu, bere vám energii a svobodu v projevení své vnitřní krásy.

V procesu uzdravování a objevování vnitřní síly a krásy, vám bude pomáhat:

  • Zenový tarotový výklad - umožní nahlédnout do hlubin vašeho nitra a pravdivě odhalit stav podvědomí i vědomý postoj v přítomném okamžiku. Ostré světlo tarotu vám navíc pomůže rozkrýt dynamiku ve vaší rodině - tedy vaše postavení v rodu a vztah k jednotlivým členům rodiny a mnoho dalších cenných souvislostí.
  • Cesta do vlastního nitra pomocí relaxace a meditace - pomocí dechu a dalších technik jógy se naučíme vnitřní vědomé pozornosti. Ta se může stát jednak velkým pomocníkem v hlubším pochopení vaší role v rodu a současně, pokud se tak rozhodnete, otevře vám dveře k dalšímu duchovnímu rozvoji. Prohlubování bdělé pozornosti vám navíc pomůže odhalovat jinak navenek skryté niance manipulace, díky čemuž ušetříte spoustu energie.
  • Harmonizace pomocí doteků - v podstatě se jedná o manifestaci a potvrzení všeho co spolu budeme dělat do roviny vašeho těla a smyslů. Pomocí dotyku a jemných hladivých hmatů vám pomohu vyrovnat energie ve vašem těle - harmonizace čaker a meridiánů.

Naše společná práce může být navíc obohacena o aromaterapii, muzikoterapii, energetická cvičení, léčivou sílu kamenů a kuřidel.

Ceník

název cena čas v uzdravování pomáhá
Osvobozování se
z rodů
600,- / za 1 hod. dle potřeby a domluvy s klientem Tomáš Šťastný

Pravidla objednávání